Niedługo wybieram się na domówkę, ale nie chce mi się iść po prostu w jeansach i koszulce, chociaż jak pisałam wcześniej, w odpowiednich zestawieniach t-shirt i jeansy wyglądają świetnie. Lubię przełamywać stereotypy że jak domówka to ma być wygodnie, nie elegancko czy "ładnie". Dzisiaj pokaże Wam, że modnie, wygodnie, elegancko i "ładnie" można połączyć. Ktoś powie, od kiedy sukienki i szpilki są wygodne? Moi drodzy, od zawsze- tylko trzeba się poczuć swobodnie i przede wszystkim dobrze. Połączenie ramoneski i sukienki + szpilki daje naprawdę efekt WOW!

Sukienka MOHITO, ramoneska - PROMOD, czarne szpilki CCC, cieliste szpilki - CROPP

Dziewczyny, nie bójcie się stroić na domówki. Szpilki na domówkę, serio? Czemu nie? Wysmuklą nogi, i dodadzą seksapilu. Osobiście polecam ;)

niedziela, 24 stycznia 2016

Pierwsza porażka - jeszcze nie wszystko stracone

Wczorajszy mecz Polska - Norwegia był pełen emocji i napięcia. Polska drużyna była faworytem, po wcześniejszych trzech meczach pokonując Serbię 29:28, Macedonię 24:23 i Francję 31:25. Polacy dobrze rozpoczęli spotkanie, skuteczna gra w ataku i pomyłki Norwegów w ofensywie dały podopiecznym Michaela Bieglera (3:1, 4:2, 6:3). Po dziesięciu minutach pierwszej połowy Norwegowie zaczęli odrabiać straty. Po kwadransie gry różnica zmalała do jednej bramki (7:6), a biało-czerwoni nie potrafili wykorzystać momentów gry w przewadze.

Druga połowa rozpoczęła się od trafienia Sandera Sagosena. Polacy przez trzydzieści minut gonili wynik meczu, kilkukrotnie zdobywali bramki kontaktowe (20:21, 23:24). Jeszcze w 59. minucie, po trafieniu Michała Szyby było 28:29. Trafianie Kenta Robina Tonnesena z rzutu karnego przesądziło o sukcesie podopiecznych Christiana Berge.

Karol Bielecki 10
Michał Jurecki 9
Michał Szyba 3
Michał Daszek 2
Kamil Syprzak 2
Krzysztof Lijewski 2

Teraz 25 stycznia będziemy kibicować Naszym w meczu z Białorusią, natomiast 27 stycznia z Chorwacją.